آخرین مطالب

مطالب با کلید واژه اصفهان

 • «گذر آقانجفی» در انتظار ورود سازمان میراث فرهنگی

  «گذر آقانجفی» در انتظار ورود سازمان میراث فرهنگی

  به نظر می‌رسد آن‌قدر اجرایی کردن احداث خیابان «آقانور نجفی» در چند متری میدان جهانی نقش جهان در بخش شرقی، برای برخی مسئولان شهری اصفهان اهمیت دارد، که با وجود اظهار نظرهای ضد و نقیضِ مطرح شده درباره‌ی ادامه‌دار بودن یا نبودنِ آن، و به‌رغم همه‌ی تهدیدهایی که میدان جهانی نقش جهان را در فهرست میراث در خطر قرار می‌دهد، بر آن اصرار دارند و مقاومت می‌کنند.

 • سپاهان - پرسپولیس، اینجا فینال نیم فصل اول است

  سپاهان - پرسپولیس، اینجا فینال نیم فصل اول است

  بازی هفته و شاید بازی نیم فصل، امروز در نقش جهان برگزار می‌شود. سپاهان و پرسپولیس با پیروزی در این بازی و یک بازی کمتر می‌توانند به صدر جدول برسند و این موضوع امروز با هر شیرجه، شوت بازیکنان، فریاد مربیان و هر شعاری که از سکوها بلند شود، بیشتر به چشم می‌آید.

 • از انتقادهای مرضیه برومند تا نویدهایش برای سینمای کودک

  از انتقادهای مرضیه برومند تا نویدهایش برای سینمای کودک

  مرضیه برومند از شهرداری اصفهان بابت احتیاطی که برای ایجاد شادی و نشاط دارند انتقاد کرد و در عین حالا نوید داد: فیلمسازان جوانی که در این دوره از جشنواره‌ی فیلم کودک بودند، نشان دادند که سینمای کودک را در مسیر خوبی می‌توانند، پیش ببرند.

 • با «جهان‌نما» چهارباغ را هم زیرسوال بردند!

  با «جهان‌نما» چهارباغ را هم زیرسوال بردند!

  «چهار باغ عباسی» را زیرو رو کرده‌اند و می‌خواهند براساس طرح یکی از اساتید قدیمی و به‌نام اصفهانی آن را بازسازی کنند، محوطه‌ای تاریخی که کم در سفرنامه‌های مختلف تاریخی از نام و هویت‌اش ننوشته‌اند.

 • دهانه‌های سی و سه پل مسدود می‌شود

  دهانه‌های سی و سه پل مسدود می‌شود

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان می‌گوید: ایمن‌سازی پل‌های تاریخی استان اصفهان یک اصل مسلم است و باید پذیرفته شود، چون جان مردم باید حفظ شود بنابراین به زودی حفاظ‌های سی و سه پل با پایه‌های فلزی نصب می‌شوند.

 • سیل گردشگر در اصفهان راه افتاد

  سیل گردشگر در اصفهان راه افتاد

  بیشتر از ۸۳ هزار گردشگر خارجی درحالی فروردین‌ماه، اصفهان را برای سفر انتخاب کردند که به اذعان تورگردان‌ها و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگران استان اصفهان، سرازیر شدن چنین موجی از گردشگران خارجی در چند دهه‌ی اخیر بی‌سابقه بوده است.

 • مجموع نتایج: ۵٧
 • صفحه ۱ از ٦