آخرین مطالب

40 روز تا سررسید یک وعده: اتصال 5 استان به شبکه ریلی

1

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در حالی از اتصال پنج استان به شبکه ریلی تا پایان سال خبر داده است که بر اساس این زمان‌بندی کمتر از 40 روز به موعد تحقق این وعده باقی مانده است.

40 روز تا سررسید یک وعده: اتصال 5 استان به شبکه ریلی

خیرالله خادمی آخرین بار در تاریخ 29 آذر امسال و در سفر به شهرکرد در جمع خبرنگاران این استان از اتصال پنج استان به شبکه ریلی تاپایان سال خبر داد و گفت: استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، کرمانشاه، گیلان و همدان تا پایان سال به شبکه ریلی متصل می‌شوند.
وی تاکید کرد: سعی می‌شود تا پایان دولت نیز شبکه ریلی سه استان دیگر از جمله استان چهارمحال و بختیاری به این شبکه متصل شود.

به گفته وی، به منظور اجرای شبکه ریلی استان، مناقصات انجام شده است و یک ایستگاه نیز به ایستگاه‌های قبلی حسن آباد، مبارکه، سفید دشت در طرح شبکه ریلی استان اضافه می‌شود.

منبع: تین نیوز

مطالب مرتبط

 • خیرالله خادمی

  معاون وزیر راه: 500 کیلومتر خط آهن در کشور آماده افتتاح است

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت توسعه و زیرساخت حمل و نقل گفت که براساس برنامه و هدفگذاری انجام شده افزون بر 838 کیلومتر راه آهن در کشور تا پایان امسال به بهره برداری می رسد که تاکنون 500 کیلومتر آن آماده شده است.

 • شبکه ریلی

  ایمنی واگن‌ها با طول عمر آنها ارتباطی ندارد

  ایمنی با مساله طول عمر واگن‌ها ارتباطی ندارد و در آلمان نیز واگن‌هایی با عمر بالای 55 سال در شبکه ریلی سیر می‌کنند. بنابراین بهتر است بگوییم که اطلاعات ما درباره تاریخچه تعمیرات واگن‌ها کافی نیست و اگر چرخ یا محور و... صدمه ببینند، واگن یک یا 50 ساله را باید تعمیر کرد.

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

 1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!