آخرین مطالب

قرارداد اکران «غیرمجاز» در اروپا، آمریکا و استرالیا بسته شد

1

پخش بین المللی فیلم سینمایی «غیرمجاز» به تهیه کنندگی محمدحسین عامری پویا و کارگردانی حسن یکتاپناه به شرکت پارسیان فیلم در لندن رسید.

قرارداد اکران «غیرمجاز» در اروپا، آمریکا و استرالیا بسته شد

فیلم سینمایی «غیرمجاز» در حال حاضر در نوبت اکران قرار دارد و به احتمال فراوان تا پایان سال جاری در سینماهای کشور به نمایش درخواهد آمد.
پخش بین المللی این اثر سینمایی در قاره اروپا و آمریکا و استرالیا توسط شرکت بین المللی پارسیان فیلم لندن که درحال حاضر پخش بین المللی فیلم «سلام بمبئی» را بر عهده دارد، انجام خواهد شد.
«غیرمجاز» روایتگر داستان دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.
فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر دغدغه‌مند اجتماعی است که در اردیبهشت ماه 94 فیلمبرداری آن به پایان رسید و وارد مراحل تدوین و فنی شد. 
پخش این فیلم سینمایی از طریق دفتر «رسانه فیلمسازان» به مدیریت حبیب اسماعیلی انجام خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته این فیلم به احتمال فراوان در فصل زمستان، امسال مهمان مخاطبان هنر هفتم خواهد بود.
میلاد کی‌مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان در این فیلم ایفای نقش می کنند.

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!