آخرین مطالب

صدور ویزای عراق الکترونیکی شود

1

رئیس سازمان حج و زیارت خواستار صدور روادید الکترونیکی برای عزیمت زائران عتبات عالیات در حالت کلی شد.

صدور ویزای عراق الکترونیکی شود

حمید محمدی در جلسه‌ای با هیأتی از سفارت عراق گفت: سازمان به عنوان متولی اعزام زائر به عتبات عالیات و حج، تلاش دارد که کار را برای مردم روان کند و قطعا شما نیز همین گام را برمی‌دارید.

او همچنین گفت:برای تسهیل امور زائران، صدور روادید الکترونیکی یکی از راهکارهای مهم است، چرا که صدور روادید الکترونیکی موجب تسهیل عزیمت زائران عتبات عالیات می‌شود و نمود این مهم نیز در ایام پرتردد به ویژه اربعین حسینی اثرگذار خواهد بود؛ البته این موضوع باید توسط دست اندرکاران ذیربط و وزارت خارجه عراق نیز بررسی شود.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: امسال در ایام اربعین حسینی بیش از دو میلیون نفر در یک مقطع کوتاه از ایران عازم عتبات عالیات شدند که قطعا فراهم کردن مقدمات اعزام این جمعیت بیش از دو میلیون نفری کاری بسیار سنگین بود.

محمدی افزود: زحمات همه دست اندرکاران به ویژه سفارت،کنسولگری‌ها و هیأت‌های کنسولی موقت و عملکرد شبانه‌روزی آنان نشان‌دهنده زحمات والای عزیزان و صرف انرژی در این مسیر بوده است.

این هیات عراقی متشکل از نماینده ویژه وزارت خارجه عراق در امور اربعین، کاردار سفارت عراق در ایران و جمعی از اعضای کنسولی این سفارتخانه بوده است.

منبع: تین نیوز

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!