آخرین مطالب

حمایت ناجا از هنرمندان نقش آفرین در گسترش نظم و امنیت

1

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا در حوزه های نظم و امنیت و نیز آسیب های اجتماعی مسئولیت دارد،گفت: نیروی انتطامی از کسانی که متعهدانه و هنرمندانه در تصمیم گیری آسیب های اجتماعی و گسترش نظم و امنیت نقش آفرین هستند، حمایت و پشتیبانی می کند.

حمایت ناجا از هنرمندان نقش آفرین در گسترش نظم و امنیت

سردار محمدعلی نوری نژاد در آیین اختتامیه آثار منتخب جشنواره فیلم فجر " ۷شب-۷فیلم" ، گفت: به عنوان عضو کوچکی ازجامعه اسلامی ایران و نیز یکی از اعضای خانواده نیروی انتظامی از بزرگوارانی که به نوعی در تهیه و تولید فیلم های منتخب نقش اساسی داشتند، تشکر ویژه ای کنم.

 

وی با بیان اینکه هنرمتعهدانه کمک می کند تا این عزیزان فراموش نشوند، گفت: هنر متعهدانه می تواند جای تبلیغات وسیع ودروغ را که گاهی ممکن است جای شهید وجلاد را عوض کند و در ذهن ها به گونه دیگر نقش ببندد را از یکدیگرمتمایزکند.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: این هنرکمک می کند تا تاریخ معاصر ما دقیق تر، روشن ترو کامل تر به تصویر کشیده شده و در تاریخ ثبت شود.

وی به نقش آفرینی نوجوانان در دفاع مقدس و ساخت فیلم هایی با چنین مضامینی اشاره و بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، نوجوانان دلیر و شجاع کشورمان، مردانه در دل دشمن رفته وایثارگری کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی بااشاره به فیلم "شبی که ماه کامل شد" گفت: در این فیلم نمادی از مظلومیت شهدای عزیز و نیز مردم سیستان و بلوچستان و همچنین انحراف بین اسلام رحمانی و تکفیری به تصویر کشیده شد.

معاون هماهنگ کننده ناجا به فیلم تختی اشاره و بیان کرد: در این فیلم زندگی جوانمردانه و یک اسطوره که می تواند برای جوانان امروز الگو باشد به نمایش در آمد؛ همچنین در دیگر فیلم ها به موضوعات روز جامعه پرداخته شده است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!