آخرین مطالب

تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی

1

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: تورهای گردشگری رایگان در کرمانشاه برای مسافران نوروزی برگزار می‌شود.

تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی

کیکاووس جلیلیان اظهار داشت: در طول ایام نوروز تورهای ارزان قیمت گردشگری هر روزه ازمبدا طاقبستان برای بازدید از نقاط دیدنی شهر کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: مسافران می‌توانند هر روزه در ایام نوروز برای بازدید از نقاط دیدنی شهر کرمانشاه به یکی از دفاتر خدمات مسافری که در محل محوطه تاریخی طاقبستان مستقر است، مراجعه کنند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: همچنین سازمان تاکسیرانی هم به وسیله ۱۱ دستگاه خودرو ون و دو دستگاه اتوبوس به صورت رایگان اقدام به برگزاری تورهای گردشگری رایگان خواهد کرد.

جلیلیان با تاکید بر اینکه محل استقرار این تورها در محوطه تاریخی طاقبستان است عنوان کرد: در قالب تورهای گردشگری مذکور از بازارچه‌های صنایع دستی، سراب نیلوفر، بناهای تاریخی و دیدنی شهر کرمانشاه بازدید می‌شود.

وی همچنین درباره ویژه برنامه تحویل سال نو در محوطه تاریخی بیستون افزود: ویژه برنامه تحویل سال نو از ساعت ۲۰ تا یک ساعت پس از تحویل سال در قالب اجرای مراسم موسیقی، آتش بازی، آئین محلی نورافشانی، طنز و… برگزار خواهد شد

منبع: تین نیوز

مطالب مرتبط

 • کرمانشاه

  یک باستان‌شناس خبر داد: رواج صنعتگری در محوطه تاریخی «جوب خاتون»

  «کشف سرباره‌های فلزی و جوش کوره در کنار سازه‌های معماری، اشیاء فلزی، ابزار استخوانی و قطعات شیشه در محوطه «جوب خاتون» در کرمانشاه بر احتمال فعالیت‌های صنعتی در این محدوده دلالت دارد.»

 • مسافران نوروزی

  بافت جهانی یزد اسیر آشفته بازار خدمات رسانی دستگاه‌ها

  مسئول فنی پایگاه میراث جهانی بافت تاریخی یزد، با اشاره به این‌که ضعف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی یکی از مهمترین نقاط ضعف در مدیریت بافت تاریخی یزد است،‌ گفت: عدم همانگی و جهت‌دهی مناسب به برخی فعالیت‌های انجام شده، عامل بروز آشفتگی در بافت تاریخی و جهانی یزد است .

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

 1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!