آخرین مطالب

ترافیک خودروها در منطقه 12 تهران به علت سنگ‌فرش 2 چهارراه

1

یکی از خوبی‌های تعطیلات نوروز، خالی شدن تهران از حجم گسترده خودروهاست و نوروز بهانه‌ای است تا ترافیکی در شهر شاهد نباشیم.

ترافیک خودروها در منطقه 12 تهران به علت سنگ‌فرش 2 چهارراه

 اما این روزها اتفاقی افتاده که نه‌تنها موجب تردد آسان بدون ترافیک در شهر نیست، بلکه به ترافیک قسمت جنوبی پایتخت و در محدوده خیابان ری و مولوی دامن می‌زند و آن هم انجام عملیات عمرانی و سنگ‌فرش کردن قسمتی از خیابان است؛ این مساله سبب شده شاهد ترافیک گسترده در خیابان ری، میدان بهارستان و حوالی چهارراه سیروس باشیم. با این حال شهردار منطقه 12 می‌گوید که نوروز به دلیل کم شدن تردد، بهترین زمان انجام عملیات‌های عمرانی اینچینی است و ابراز امیدواری کرد که تا پایان تعطیلات فاز اول این عملیات عمرانی شهری به اتمام رسد.

عابد ملکی درخصوص عملیات‌های عمرانی در منطقه 12 گفت: در چهارراه سرچشمه و چهارراه سیروس عملیات آرام‌سازی و سنگ‌فرش کردن کف خیابان در دستور کار قرار دارد و امیدواریم در بخشی از چهارراه‌های قید شده، تا روز 14 فروردین عملیاتی عمرانی به پایان رسد و بخش دیگر حداکثر تا یک هفته پس از تعطیلات نوروز کار عمرانی‌شان به اتمام رسد.

وی با بیان اینکه عملیات بتن‌ریزی به دلیل بارندگی به تعویق افتاد و به محض اتمام بارندگی‌ها عملیاتی عمرانی به سرعت انجام می‌شود، گفت: با توجه به عملیات عمرانی در محدوده خیابان شهید مصطفی خمینی و جمهوری از تقاطع چهارراه مخبرالدوله تا میدان بهارستان، تقاضا می‌شود شهروندان تا حد امکان تا پایان فروردین‌ماه از انجام سفرهای غیرضرور به این محدود خودداری کنند و با توجه به مسدود بودن مسیر چهارراه سرچشمه در مسیر شرق به غرب، شهروندان می‌توانند از خیابان‌های دیالمه، مجاهدین اسلام و... به سمت میدان امام خمینی (ره) حرکت کنند و شهروندانی که قصد دارند از سمت بزرگراه‌های امام علی (ع) و شهید صیاد شیرازی به سمت بازار تهران حرکت کنند، می‌توانند از طریق خیابان 17 شهریور و در ادامه خیابان قیام به محدوده بازار تهران دسترسی پیدا کنند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!