آخرین مطالب

افزایش ظرفیت قطار همدان - مشهد

1

مدیرعامل راه آهن غرب کشور از افزایش ظرفیت قطار همدان-مشهد خبرداد و گفت: در آستانه سفرهای نوروزی ظرفیت قطار همدان-مشهد 2 برابر شده است.

افزایش ظرفیت قطار همدان - مشهد

روح الله تقی‌زاده با اشاره به اینکه حرکت قطار های نوروزی از 24 اسفند آغاز می‎شود، اظهارکرد: در این ایام قطار همدان-مشهد به جای یک روز درمیان به‌صورت روزانه حرکت خواهد کرد و علاوه بر آن قطار نیز به این مسیر اضافه خواهد شد.

وی با تأکید براینکه ظرفیت قطار گردشگری در راه‌آهن همدان ایجاد شده است، گفت: حرکت قطار گردشگری از اواخر اسفند آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به تور گردشگری در ایام نوروز، تصریح کرد: قطار گردشگری با یک پکیج تور خواهد بود به‌طوریکه هزینه‌های اقامت، غذا و گردش در اماکن تفریحی در این تور درنظر گرفته خواهد شد و هر شرکت مسافرتی می‌تواند این پکیج را آماده کند.

تقی‌زاده با اشاره به اینکه تور قطار گردشگری به آژانس خاصی واگذار نشده است، بیان کرد: همه شرکت‌های مسافرتی آزاد هستند تا این پکیج را طراحی و فروش بلیت را آغاز کنند.

مدیرعامل راه آهن غرب کشور درباره وضعیت ساخت راه آهن همدان- ملایر عنوان کرد: راه آهن همدان-ملایر حلقه طلایی راه‌آهن غرب کشور بوده بنابراین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با ایجاد راه‌آهن همدان-ملایر راه آهن تهران- اراک - کرمانشاه و تهران- همدان- سنندج به هم متصل خواهد شد و باعث کاهش مسافت کرمانشاه تا تهران خواهد شد.

تقی زاده با بیان اینکه ساخت قطعه یک راه‌آهن همدان-ملایر به تازگی شروع شده است، تصریح کرد: قطعه دوم این پروژه در مرحله برگزاری مناقصه است که مجری آن شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!