با گسترش بسترهای تجارت الکترونیک در ایران، بیش‌تر کسب‌وکارها قدم در راه تحول و نوآوری گذاشته‌اند. سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری با حرکت در این مسیر زمینه را برای مراودات آنلاین بیش از پیش فراهم کرده‌اند. به طوری که امروزه در دنیای تجارت، خرید و فروش آنلاین یکه‌تازی می‌کند و در ایران هم با رشد و پیشرفت چشم‌گیری روبه‌رو بوده است. از میان تمامی برندهایی که در زمینه گردشگری و فروش آنلاین بلیط فعالیت می‌کنند، بلیط‌دات‌کام بزرگ‌ترین مرجع فروش آنلاین بلیط در ایران است.

مجموعه رایکا تجارت راه ابریشم فعالیت خود را با تمرکز در زمینه گردشگری، از سال 1395 آغاز نموده و با راه‌اندازی سایت بلیط‌دات‌کام تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا خدمات پراکنده‌ای را که سایت‌های گوناگون در زمینه فروش بلیط اتوبوس، قطار، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، اجاره ماشین، خدمات ویزا و برگزاری ایونت‌های مختلف ارائه می‌کنند، در قالب سایت بلیط‌دات‌کام، یک‌جا، با دسترسی آسان و سریع در اختیار کاربران قرار دهد.

بلیط‌دات‌کام با هدف مشتری‌مداری، پشتیبانی و خدمات بیست‌وچهار ساعته را سرلوحه کار خود قرار داده تا با ارتباطی صمیمی و دوستانه اعتماد و رضایت مشتریان را در فروش آنلاین هرچه بیش‌تر جلب کند.

ما می‌گوییم بلیط فقط با بلیط‌دات‌کام، چون اعتقاد داریم سایت بلیط‌دات‌کام تنها مرجع داخلی است که تمامی خدمات آنلاین را در خود جای داده.

میرداماد - میدان مادر - شاه‌نظری - کوچه دوم - پلاک ۶ - واحد ۲۰۴
021 72149 | 0912 2030 153
021 26404758
info@bilit.com