آخرین مطالب

آرشیو مطالب

 • از آخرین ساخته مهدی فخیم زاده چه خبر؟

  از آخرین ساخته مهدی فخیم زاده چه خبر؟

  تهیه کننده فیلم سینمایی «مشت آخر» بیان کرد: این اثر سینمایی که فیلمبرداری آن بعد از بهبود اوضاع جسمانی مهدی فخیم زاده از سر گرفته شده اکنون در مرحله تدوین قرار دارد و در این هرج و مرج بازار کمدی‌ها، دیدن این فیلم تاثیر خوبی بر بیننده خواهد گذاشت.

 • بحران در موزه‌های ایران از نگاه نماینده ایکوم جهانی

  بحران در موزه‌های ایران از نگاه نماینده ایکوم جهانی

  تنها زلزله، سیل و آتش سوزی و ... بحران نیست، بلکه بحران را می‌توان همین یک جمله دانست؛ «دیوارهای موزه مردم‌شناسی کاخ گلستان رطوبت دارد اما با این وجود پارچه‌ها و الیاف قدیمی را به دیوارها آویزان کرده‌اند»، این نکته‌ای است که نماینده ایکوم جهانی بعد از بازدید از کاخ گلستان با آن مواجه شده و نسبت به آن معترض است.

 • درمان «سالک» با عصاره برگ زیتون

  درمان «سالک» با عصاره برگ زیتون

  سالک، یک بیماری پوستی است که مناطق زیادی در دنیا با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. پژوهشگران ایرانی برای درمان این بیماری قدیمی، برگ‌های درخت زیتون را به کمک طلبیده‌اند.

 • تهدید آمریکا درآمد پروازهای عبوری ایران را کاهش خواهد داد؟

  تهدید آمریکا درآمد پروازهای عبوری ایران را کاهش خواهد داد؟

  اخیراً اداره هوانوردی فدرال ایالات‌متحده آمریکا با انتشار بیانیه‌ای به خطوط مسافربری نسبت به استفاده از فضای آسمان ایران هشدار داده است و این موضوع نگرانی‌هایی را در راستای کاهش پروازهای عبوری از آسمان ایران ایجاد کرده است.

 • بهره‌برداری یکی از بزرگترین اقامتگاه‌های بوم‌گردی یزد

  بهره‌برداری یکی از بزرگترین اقامتگاه‌های بوم‌گردی یزد

  خانه بوم‌گردی روستای ییلاقی گل‌افشان به عنوان یکی از بزرگترین اقامتگاه‌های بومگردی استان یزد در حضور معاونین استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استان و شهرستان مهریز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 • سینمای ایران چندساله است؟

  سینمای ایران چندساله است؟

  عباس بهارلو، پژوهشگر و منتقد سینما، معتقد است: سینمای ایران در پاره‌ای از زمینه‌­ها به جوان نابالغی می‌­ماند که به تنهایی از پسِ بسیاری از مشکلات­ش برنمی‌­آید و با وجود حضور هنرمندانی بزرگ، به لحاظ مناسبات حرفه­‌ای هنوز جوان است.

 • اندازه‌گیری

  اندازه‌گیری "فشارخون" با گوشی

  محققان دانشگاه "میشیگان" سال گذشته نمونه اولیه یک قاب موبایل را طراحی کردند که قابلیت اندازه‌گیری و نظارت بر فشار خون کاربر را داشت. حال این محققان اپلیکیشن اندازه‌گیری فشارخون را طراحی کرده‌اند.

 • مجموع نتایج: ۹۱۵٧
 • صفحه ۱۱ از ۹۱٦