آخرین مطالب

آرشیو مطالب

 • چرا برخی سکانس‌ها از فیلم «متری شش و نیم» حذف شد

  چرا برخی سکانس‌ها از فیلم «متری شش و نیم» حذف شد

  تهیه کننده فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» در نشستی که پس از نمایش این اثر در دانشگاه تهران برگزار شد درباره سکانس‌های حذف شده این فیلم گفت: اشکال ما در ایران این است که زبان سینما با بخشنامه‌ها یکسان نیست. باید تعاملات و همسان‌سازی به وجود بیاید تا بتوانیم همدیگر را تحمل کنیم و چهارتا دیالوگ، سازمانی را به هم نریزد.

 • سومین قطار گردشگری به لرستان رسید

  سومین قطار گردشگری به لرستان رسید

  با توجه به استقبال مناسب گردشگران داخلی و خارجی از طرح قطار گردشگری، قطار گردشگری لرستان هم از 29 اسفند شروع به فعالیت خواهد کرد و تا پایان نوروز بدون وقفه و پس‌ازآن فقط پنج‌شنبه‌ها به حرکت درخواهد آمد.

 • چارتر؛ از تبانی تا انحصار

  چارتر؛ از تبانی تا انحصار

  بحث پروازهای چارتری دوباره جزء خبرهای پرحاشیه و داغ صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور شده است؛ چراکه اخیراً سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده که به‌جز مسیر قشم و کیش تمام پروازهای چارتر حذف خواهند شد.

 • مصرف سنگ نمک و نمک دریا؛ ممنوع

  مصرف سنگ نمک و نمک دریا؛ ممنوع

  رئیس دفتر تحقیقاتی ریزمغذی‌ها در پژوهشکده غدد درون‌ریز و متابولیسم با بیان نتایج پایش‌ برنامه کشوری پیشگیری و کنترل اختلالات ناشی از کمبود ید از سال 1368 تا 1393، از انجام ششمین پایش ملی اختلالات ناشی از کمبود ید در سال آینده خبر داد و تأکید کرد: نمک یددار تصفیه شده بهترین نمک برای همه افراد است. این در حالی است که تبلیغات برای مصرف سنگ نمک یا نمک دریا، سودجویانه است و اختلالات ناشی از کمبود ید را به جامعه برمی‌گرداند.

 • ایران شبیه آن چیزی نیست که فکر می‌کنید!

  ایران شبیه آن چیزی نیست که فکر می‌کنید!

  "درو بنسکی" جهانگردی آمریکایی است که تاکنون به بیش از 130 کشور دنیا سفر کرده است و یکی از معروفترین جهانگردهای آمریکایی به حساب می‌آید، از جمله جهانگردانی است که از بستر شبکه‌های اجتماعی سعی دارد که شهرها و مکان‌های مهم دنیا را به مردم معرفی کند.

 • چرا کنسرت هوروش‌بند لغو شد؟

  چرا کنسرت هوروش‌بند لغو شد؟

  سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه درباره لغو کنسرت هوروش‌بند گفت: وجود گروه‌های بی‌شناسنامه و تجمع آن‌ها، علت لغو برگزاری کنسرت اخیر در شهرستان فیروزه بود.

 • مجموع نتایج: ۹٧۲٤
 • صفحه ۱ از ۹٧٣