آخرین مطالب

سفر ۲۰۰ میلیون چینی در سال ۲۰۲۰

1

پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰ میلادی، شمار گردشگران چینی که به خارج سفر می‌کنند به سالانه ۲۰۰ میلیون نفر برسد.

سفر ۲۰۰ میلیون چینی در سال ۲۰۲۰

 کمپانی «ForwardKeys» که تحلیل‌های مهمی درباره صنعت گرشگری جهان ارائه می‌دهد، اعلام کرد سفر توریست‌های چینی به کشورهای خارجی همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و شرایط سیاسی-جغرافیایی نقشی حیاتی در تعیین مقصد خارجی گردشگران پرشمار چینی خواهد داشت.

صنعت گردشگری چین طی چند سال گذشته با رشد عظیمی همراه بوده و حالا نیز نشانی از کُند شدن این رشد مشاهده نمی‌شود. بر اساس آمار رسمی دولت چین، میزان سفرهای خارجی چینی‌ها از سال ۲۰۰۸ تاکنون رشد چشمگیر ۲۷۰ درصدی داشته و انتظار می‌رود شمار گردشگران چینی در مقاصد خارجی در سال ۲۰۲۰ میلادی به ۲۰۰ میلیون نفر برسد.

«لورنز فن‌در اُور» رئیس بخش بازاریابی کمپانی «ForwardKeys» توضیح داد: "اژدهای چینی اکنون داغ‌تر از هر زمان دیگری نفس می‌کشد و رزروهای چینی‌ها برای سفر به کشورهای دیگر طی سال نو چینی (فوریه ۲۰۱۸) در مقایسه با آمار مشابه سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته است.

در این میان کشور تایلند با رشد ۴۷ درصدی، محبوب‌ترین مقصد خارجی گردشگران چینی در ۴ ماه آینده خواهد بود و پس از آن ویتنام با رشد ۴۰ درصدی، فرانسه (۳۱ درصد)، سنگاپور (۲۸ درصد)، ژاپن (۲۷ درصد) و کانادا با رشد ۲۳ درصدی در مقایسه با سال گذشته قرار می‌گیرند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!