آخرین مطالب

سرنوشت ناگوار برای جوانان استقلال

1

خریدهای پر سر و صدای بازیکنان جوان به استقلال در ابتدای فصل برای این تیم کارساز نبوده است.

سرنوشت ناگوار برای جوانان استقلال

پیش از آغاز فصل جاری لیگ برتر آبی‌های پایتخت دست به خرید بازیکنان در رده سنی زیر ۲۳ سال و ۲۱ سال زدند. علیرضا منصوریان که در نیم فصل دوم لیگ گذشته با اتکا به جوانان توانسته بود استقلال را از بحران فراری دهد، امیدوار بود این روند را ادامه‌ دهد و به همین دلیل بازیکنان زیادی را در رده‌های سنی زیر ۲۳ سال جذب کرد.

با این حال گذر زمان این فرصت را به او نداد تا از این بازیکنان استفاده کند و بسیاری از آنها یا به تیم امید استقلال منتقل یا از این تیم جدا شدند.

این روزها در تمرین استقلال تنها حسین حیدری است که در تمرینات استقلال حاضر است و از آن جوانانی است که هنوز در این تیم باقی‌ مانده است و سایر بازیکنان مانند  فردین نجفی، شیخ السلامی، علی نجفی و ... به دلیل موارد مختلف از این تیم جدا شدند.

هر چند احتمال دارد محمد جواد محمدی به استقلال برگردد اما حتی بازگشت او تغییری در روند جوانان استقلال نمی‌دهد و تنها مهدی قائدی است که بین بازیکنان جوان استقلال شانس بازی کردن دارد. به نظر می‌رسد کار استقلال با جوانان راه به جایی نبرده و البته این مساله چندان مختص آبی‌های پایتخت نیست و در اکثر تیم‌های بزرگ ایران قابل مشاهده است، چرا که روند فوتبال ایران به سمت اصطلاحا حاضری‌خوری رفته است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!