آخرین مطالب

دو فیلم ایرانی در جشنواره «همپتونز» آمریکا

1

دو فیلم «ناپدید شدن» و «روتوش» در جشنواره بین‌المللی «همپتونز» در کشور آمریکا به روی پرده می‌روند.

دو فیلم ایرانی در جشنواره «همپتونز» آمریکا

فیلم سینمایی بلند «ناپدید شدن» ساخته علی عسگری که چندی پیش اولین نمایش خود را در بخش «افق‌های» هفتادوچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز تجربه کرد، در بخش رقابت بین‌المللی فیلم‌های داستانی جشنواره فیلم «همپتونز» با ۴ فیلم دیگر برای کسب جایزه اصلی رقابت خواهد کرد.

در خلاصه داستان فیلم «ناپدید شدن» به نویسندگی مشترک فرنوش صمدی و علی عسگری و تهیه‌کنندگی پوریا حیدری اوره و علی صدرایی آمده است: "در یک شب سرد زمستانی زوجی جوان با مشکل جدی رو به رو شده‌اند و تنها چند ساعت برای حل این مشکل زمان دارند. در حالی که آنها قصد دارند این ماجرا را از خانواده‌های خود پنهان کنند، رابطه‌اشان نیز وارد بحران می‌شود".

فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری نیز دربیست و پنجمین جشنواره فیلم «همپتونز» آمریکا در بخش فیلم‌های کوتاه داستانی به رقابت خواهد پرداخت. این فیلم کوتاه پیش از این با کسب جایزه از جشنواره‌های ترایبکا، پالم اسپرینگز و کراکوف شرایط حضور در جوایز اسکار کوتاه را کسب کرده است.

بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «همپتونز» از تاریخ  ۵ تا ۹ اکتبر (۱۳ تا ۱۷ مهر) در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!