آخرین مطالب

تعطیلی یک‌روزه تئاتر شهر و ایرانشهر

1

تالارهای نمایشی تئاتر شهر و ایرانشهر همزمان با فرارسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) تعطیل شدند.

تعطیلی یک‌روزه تئاتر شهر و ایرانشهر

 به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر،تمامی نمایش‌های به صحنه‌رفته  در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به غیر از نمایش «فعل» روز پنجشنبه هفتم دی‌ماه اجرایی نخواهند داشت.

  البته طبق برنامه ریزی‌های انجام‌گرفته، تمرین گروه‌های نمایشی در این ایام پابرجاست.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌گرفته، نمایش «فعل» روز پنجشنبه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۵ به صحنه می‌رود.

هم اکنون نمایش‌های «دو دلقک و نصفی» به کارگردانی جلال تهرانی در تالار اصلی، «فعل» به کارگردانی محمد رضایی‌راد در تالار چهارسو، «کوررنگی» به کارگردانی سیاوش پاکراه در تالار قشقایی، «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی محمودرضا رحیمی در تالار سایه، «تب سرد بر پیشانی داغ» به کارگردانی حسن عابدی در تالار سایه  و «لش‌زدایی» به کارگردانی خسرو امیر در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر پذیرای علاقه‌مندان تئاتر هستند.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com  و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنید.

همچنین به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) نمایش «نفر دوم» به کارگردانی مهین صدری و «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی در روز پنجشنبه ۷ دی‌ماه در تماشاخانه ایرانشهر اجرا نخواهند داشت.

نمایش‌های «نفر دوم» و «صد در صد» روز جمعه هشتم دی ماه به ترتیب در ساعت های ۱۹ و ۲۱ در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به صحنه می‌روند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!