بلیط دات کام | فروش آنلاین بلیط در ایران

  logo-samandehi

درباره بلیط

بلیط دات کام از سال 1395 کار خود را در زمینه فروش انواع بلیط آغاز کرده و برآن است که با نگاهی آینده نگر در کلیه زمینه هایی که احتیاج به خرید بلیط می باشد فعالیت خود را کامل نموده و به صورت سایتی پربار، اطلاعات و خدمات خود را در اختیار مردم و کسانی که طالب آن هستند قرار دهد. همچنین علاوه بر صفحه اصلی این سایت که راهنمایی بزرگ برای خرید انواع بلیط اعم از تئاتر، تور و گردشگری، هواپیما، استخر، اتوبوس و ... می باشد ، قسمتی در سایت طراحی شده به عنوان مجله بلیط که در این بخش تمامی اخبار مهم روزانه و سفرنامه گروه بلیط دات کام با تصاویر عالی و جدیدترین و مفیدترین مقاله ها و مطالب و گزارش ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

امیدواریم که بتوانیم روز به روز با گسترش سایتمان خشنودی و رضایت هرچه بیشتر شما کاربران گرامی را فراهم کنیم و شما کاربران گرامی حمایت خودتان را از وب سایت ما دریغ ننمایید.

 

آخرین اخبار

فعال سازی بخش استخر

با توجه به رفاه حال هموطنان عزیز برای گذراندن اوقات فراغت و استفاده آسان و سریع، بلیط دات کام بخش استخر راه اندازی نموده که در هر زمان و هر مکان بتوانند بلیط استخر خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و از سانس مورد نظر خود استفاده نمایند.

متن کامل خبر

فعال شدن بخش خرید بلیط اتوبوس

به اطلاع میرساند بخش فروش آنلاین بلیط اتوبوس در وب سایت بلیط دات کام در کنار فروش سایر بلیط ها گامی کوچک در جهت رفاه حال هموطنان فعال شده تا این عزیزان فارغ از دغدغه های روزمره شهری، در منزل و یا محل کار با مشاهده و انتخاب مقصد سفر، بلیط خود را به سادگی و با صرف کمترین زمان تهیه فرمایند.

متن کامل خبر

آماده سازی اپلیکیشن بلیط دات کام

این موضوع که از چه طریق میتوانیم فرایند تهیه بلیط را برای هموطنان عزیز سهل تر سازیم همیشه دغدغه ما بوده است. با توجه به فراگیر شدن استفاده از اپلیکیشن های تلفن همراه توسط کاربران و روشن بودن اهمیت این موضوع برای مجموعه بلیط دات کام بر آن شدیم تا تمامی خدمات مجموعه بلیط دات کام را در غالب یک اپلیکیشن کاربردی آماده سازی و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.

متن کامل خبر
تمامی حقوق برای بلیط دات کام محفوظ است.طراحی و اجرا : وب نویسان